O firmie

Meble kuchenne, meble łazienkowe, gabinety, garderoby, meble pokojowe, biblioteki to są meble, które wykonujemy na miarę. Do każdego zamówienia/projektu podchodzimy indywidualnie. Zawsze jego realizacja jest profesjonalna na najwyższym poziomie sztuki stolarskiej. Widoczne są w nich elementy indywidualizmu oraz odrębności od innych oferowanych na rynku.

Współpracujemy z niezależnymi architektami wnętrz, dzięki temu meble wykonane przez nas mają różny charakter i styl. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni design.

Wytwarzamy także meble unikatowe w limitowanej ilości, sygnowane naszym logo – z których większość posiada „tajemnicę”. W większości meble unikatowe są intarsjowane, posiadają interesującą bryłę.

Stolarstwem zajmujemy się od 1981 roku, aczkolwiek korzenie działalności rzemieślniczej rodziny Stedler, na terenie Warszawy, Otwocka i okolic, sięgają 1857 r.

Świadczy to, że od wielu wielu lat mamy we „krwi” tworzenie. Dbamy o dobry wizerunek uczciwość, perfekcjonizm oraz cieszymy się zaufaniem naszych klientów, którzy zawsze do nas wracają (lub ich potomkowie).

Młody zespół i wieloletnie doświadczenie, zdobyte przez kilkadziesiąt lat działalności, pozwala nam być kreatywnym, ułatwia nam szybkie i sprawne spełnianie marzeń naszych klientów, którzy mogą zgłaszać swoje propozycje w trakcie procesu realizacji projektu.

Galerie zdjęć, które widnieją na naszej stronie to tylko mały wycinek naszych prac i możliwości.

Część zdjęć mebli, z uwagi na ochronę praw autorskich, czy na życzenie naszych klientów, nie widnieją na naszej stronie, lecz można zapoznać się z nimi w naszej wzorcowni.

Zapraszamy do obejrzenia naszych galerii, zapoznania się z ofertą naszej firmy a następnie na wizytę we wzorcowni, gdzie przy kawie omówimy szczegóły Państwa projektu/zamówienia.

Z wyrazami szacunku dla byłych, obecnych i przyszłych klientów.